אודות

משרד עורכי דין קובלנקו – זרנופולסקי הינו משרד עורכי דין בינלאומי, אשר מלווה את לקוחותיו מהמגזר העסקי והפרטי בקשת רחבה של נושאים בתחומי המשפט המנהלי, הסדרת מעמד בישראל ובחו”ל, דיני משפחה ומעמד אישי, משפט אזרחי – מסחרי, דיני מקרקעין וליווי צמוד בעסקאות נדל”ן בארץ ובחו”ל, דיני עבודה.

 

המשרד נוסד על ידי עורכי דין אלכס זרנופולסקי ואלכסיי קובלנקו, בעלי משרדי עורכי דין ותיקים שמיזגו את משרדיהם בשנת 2014 במטרה לתת ללקוחות מענה מקיף בתחומי משפט מגוונים.

 

צוות המשרד מורכב מעורכי דין מנוסים, חברים בוועדות ופורומים שונים של לשכת עורכי הדין, משתתפים באופן שוטף בהשתלמויות מקצועיות, מתעדכנים בפסיקה חדשה באופן סדיר, בעלי יכולת תקשורת והבנת צרכיו של הלקוח.

 

על קהל הלקוחות של המשרד נמנים לקוחות מהמגזר הפרטי, חברות בנייה, חברות כח-אדם, חברות הייטק, יזמים, אישי ציבור וארגונים שונים העוסקים בזכויות אדם, תורמים רבות למדינת ישראל ותומכים בקהילות יהודיות בחו”ל.

 

תחום העיסוק המוביל של המשרד הינו דיני הגירה והסדרת מעמד בישראל ובחו”ל.

 

בתחום זה למשרדנו הצלחות רבות בטיפול בכל סוגי הבקשות וההליכים השונים, בזכות עבודת המשרד אלפי לקוחות שלנו קיבלו מעמד חוקי בישראל, אירופה, צפון אמריקה, אוסטרליה ומדינות נוספות.

 

עורכי הדין המייסדים של המשרד פועלים רבות גם במישור הציבורי ומשמשים כיושבי ראש הועדה לענייני הגירה ועובדים זרים של לשכת עורכי הדין, בנוסף עומדים בראש הועדה לקידום קשרים עם לשכות עורכי דין במדינות חבר העמים. במסגרת תפקידם זה פועלים רבות מול רשות האוכלוסין, משרד המשפטים והרשות המחוקקת למען הסדרת נהלים וחקיקה בנושאי אזרחות, הגירה לישראל ובית הדין לעררים.

 

אנו מתחייבים להעניק לתיק שלך את הטיפול המשפטי ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים על יחס אינדיבידואלי וזמינות לכל לקוח של משרדנו.

 

אם נתקלת בבעיה משפטית אנו מזמינים אותך לתאם פגישת ייעוץ במשרדנו ואנו נשמח לעמוד לרשותך.

 

משדרנו שוכן בבניין קריית הממשלה בתל אביב בקומת הכניסה E1, בכתובת: דרך מנחם בגין 125, תל אביב 6701201.

 

אנו מאחלים לך המשך גלישה מהנה באתרנו. בכל שאלה או בקשה ניתן לפנות אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני [email protected]   או בטלפון 03-5077222

 

משרד עו”ד ‘קובלנקו זרנופולוסקי’.

לקריאה מורחבת על תחומי העיסוק של המשרד לחץ כאן (חסר קישור)

about