לקוחות ממליצים

מה אומרים עלינו?

קבלת אזרחות בישראל מטעמים הומניטריים לאישה מאקוודור אשר שהתה בישראל שנים רבות ללא אשרת שהייה ועל אף זאת הצלחנו לשכנע את משרד הפנים ולהגשים את חלומה להישאר בישראל ולקבל אזרחות ישראלית. קבלת מעמד בישראל מטעמים הומניטריים דורשת ידע מקצועי רב וניסיון בתחום, לכן חשוב להיוועץ עם עורך דין דיני הגירה. בכל הנוגע למעמד בישראל חשוב להיות מיוצגים על ידי עורך דין מומחה לדיני הגירה בעל ניסיון מוכח בייצוג מול משרד הפנים.

קבלת אזרחות ישראלית

אזרח הודו אשר קיבל החלטת גירוש מהארץ ונותר בישראל בשהייה בלתי חוקית. לאחר התערבות עורך דין דיני הגירה ממשרדנו, הגשנו ערר על החלטת משרד הפנים והצלחנו לגרום לביטול גירוש מהארץ וקבלת מעמד בישראל.

ביטול גירוש מהארץ וקבלת מעמד בישראל

עורך דין הגירה ממשרדנו התערב בהליך ייצוג מול משרד הפנים לאחר שמשרד הפנים הודיע לבני הזוג שבקשתם לקבלת מעמד בישראל מסורבת. בת הזוג עמדה בפני גירוש מישראל ללא סיבה מוצדקת רק בשל היותה בת זוג זרה של אזרח ישראלי. לאחר עבודה מאומצת הצלחנו להוביל לביטול החלטת סירוב של משרד הפנים ולהכניס את בני הזוג להליך המדורג לקבלת אזרחות בישראל.

ביטול החלטת סירוב

זוגיות מעורבת של גבר ישראלי שהכיר בת זוג זרה. בשל מספר סיבות פרוצדורליות הנוגעות למסמכים של בני הזוג משרד הפנים החליט לסרב לבקשתם לקבלת מעמד בישראל לבת זוג זרה. עורך דין הגירה ממשרדנו המתמחה בייצוג מול משרד הפנים הגיש ערר על החלטת משרד הפנים והוביל לביטול החלטת גירוש מישראל ולאישור קבלת מעמד בישראל לבת זוג זרה על אף מספר רב של מסמכי חובה שהיו חסרים לבני הזוג שביקשו מעמד בישראל.

ביטול החלטת גירוש מישראל

עורך דין אלכס זרנופולסקי נותן מענה לשאלות נפוצות בנושא של איך אפשר להימנע מטעויות וכיצד ניתן להתמודד מול משרד הפנים. לקבלת פרטים נוספים יש לפנות אל משרדנו

הסדרת מעמד בן/בת זוג זר