הוצאה לפועלשאל עורך דין

הוצאה לפועל

  • ניסיון רב במחיקת חובות
  • צוות נרחב של עו"ד
  • יחס אישי
  • ייצוג בכל רחבי הארץ
  • אנו נעזור לפתוח דף חדש במהירות ויעילות
אנחנו יודעים כמה זה קשה להיות בחובות. ההגבלות חונקות את חיי השגרה ונוגסות בכל תחום בחיינו, החל מרישיון הנהיגה, עד האפשרות לצאת מישראל לביקור קרובים או חופשה בחו"ל, ומעבר לכך, הגבלות על חשבון הבנק, ההרגשה המגעילה הזאת שמישהו עוקב אחרי החשבונות שלך ורק מחכה לנגוס בנכסים שלך בשביל להיפרע מהם ועוד.

אנו כעורכי דין העוסקים בייצוג וליווי חייבים בהליכים משפטיים בהוצאה לפועל מידי יום, רואים כערך עליון את זכויות האדם הבסיסיות, ביניהם הזכות לחופש התנועה (כך לדעתנו אין לעכל לאדם את רישיון הנהיגה שלו בשל חובותיו), לפרטיות (חייבים רבים מעידים על פגיעה קשה בפרטיותם מצד נושים בתחומים שונים בחייהם), לחיים בכבוד ורבות נוספות.

זוהי הסיבה לכך כי בהגעה של חייבים למשרדנו לייעוץ משפטי בנושא הפטר, הסדר חובות או פשיטת רגל, אנו דואגים להכניס את החייב למסגרת הנוחה והגמישה ביותר אותה אנו יכולים לייצר בשבילו, החל מפריסת תשלומים נוחה ועד לדאגה לכל צורך שיש לחייב אותו אנו יכולים למלא בעזרת עבודתנו המשפטית.

אם נקלעת לחובות ואתה מחפש עו"ד שיעזור לך להיחלץ מהם – דע כי משרדנו הנחיל לעצמו שורה ארוכה של הצלחות בייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל. לאורך השנים פטרנו אנשים רבים מחובותיהם והבאנו אותם בעזרת ליווי צמוד, יד ביד, לדרך חדשה בחייהם.

עבודת משרדנו מאופיינת לא רק בעבודה משפטית מקצועית וקפדנית, אלא גם ביחס אישי של עורכי הדין אשר ילוו אתכם בהליך באופן אישי וידאגו לצרכים שלכם עד לקבלת התוצאה המיוחלת.

במאמר זה אספנו בשבילכם בתמצית מידע בנושא ההליכים המשפטיים הנפוצים בהוצאה לפועל, מעבר לכתוב במאמר מחלקת הגבייה וההוצאה לפועל של משרדנו תשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא הנוגע לדיני הוצאה לפועל.

ייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל הינו תחום משפטי מורכב המחייב התמחות מיוחדת ובקיאות רבה בהליכי המערכת העמוסה ונהליה. מי שנקלע לחובות או נדרש לנהל הליך משפטי כלשהו בהוצאה לפועל חייב לדעת כי התנהלות מוטעית מול המערכת עלולה להוביל לנזקים בלתי הפיכים. בהליכים משפטיים בהוצאה לפועל קיימת חשיבות רבה בפניה לעורך דין בעל ניסיון, אשר ידע להתוות את דרך פעולה המיטבית עבורכם, ויצליח לממש אותה ביעילות ובמהירות אל מול הרשויות.

מחלקת ייצוג החייבים של משרדנו מורכבת מעורכי דין מקצועיים ומנוסים ביותר בדיני ההוצאה לפועל אשר יעמדו לרשותכם בכל הליך בהוצאה לפועל, ובפרט:

בדיקת מסמכים ראשונית
משא ומתן עם נושים
איחוד תיקים והסדר חובות
כינוס נכסים
הפטר חובות
לווי מלא של חייבים בהליכי פשיטת רגל

בדיקת מסמכים ראשונית

בהגעה למשרדנו השלב הראשון אותו עוברים לקוחותינו הוא אבחון מקיף של המצב המשפטי בהתחשב בנסיבות האישיות של הלקוח. למעשה אנו מנסים לצייר לעצמנו תמונה רחבה אודות החיים של האדם הפונה אלינו, כולל מצבם של בני משפחתו, גובה ההכנסות וההתחייבויות שלו, נכסים שונים ועוד. עורכי הדין של משרדנו יודעים לנצל כל פרט של מידע לטובת הצלחת ההליך ולכן אנו משקיעים מאמצים רבים בשלב האבחון וההערכה של המצב המשפטי וסיכויי ההצלחה של ההליך אליו מתלבטים להיכנס.

לכל אדם יש סיפור אישי ונסיבות אישיות אשר הביאו אותו להיות שקוע בחובות. חלק נקלעו לחובות לאחר התמוטטות עסקית גדולה, חלק בגלל הליך גירושים קשה וחלק פשוט לא יודעים להצביע על הסיבה שהביאה אותם להיקלע לחובות. המאפיין את כולם הוא הקושי הגדול אותו הם חווים בשל החובות המרחפים מעל ראשיהם, מדובר בקושי אותו אנו מכירים מקרוב ובעזרת ידע מקצועי וניסיון רב אנו שואפים ומצליחים לבטל ולמחוק כל הגבלה אשר הוטלה על לקוחות משרדנו באופן הזריז ביותר שניתן לכך.

לאחר אבחון מקיף של המצב המשפטי של החייב ועם כל הנתונים בידנו – אנו פונים לגיבוש תכנית האסטרטגיה המשפטית של הלקוח אשר תוביל אותו לקבלת הפטר חובות מלא, בתשלום חודשי סביר אשר עומד ביכולת ההחזר של אותו חייב ותוך דרישה עקשנית להסיר כל מגבלה אשר הוטלה על החייב (עיקול רישיון נהיגה/ כלי רכב/ הגבלת חשבון בנק/ איסור יציאה מהארץ ועוד).

לאורך השנים משרדנו צבר הישגים רבים בתחום ההוצאה לפועל ובפנייה למחלקת הגבייה שלנו תבטיחו לעצמכם כי תיקכם המשפטי מצוי בידיים המקצועיות וההגונות ביותר, אשר יובילו אתכם להשיג את המבוקש לכם בזמן הקצר ביותר ועם כמה שפחות דאגות, לחצים ועגמת נפש.

משא ומתן עם נושים למחיקת חובות

יתרון בולט בפניה למשרדנו מתבטא ביכולת הגבוהה של עורכי הדין שלנו בניהול מו"מ עם נושים והגעה להסדר תשלומים ו/או מחיקת חובות. עורכי הדין שלנו נערכים למשא ומתן ביסודיות ובמקצועיות, מנתחים באופן מעמיק את פרופיל הנושים, מתכננים את אסטרטגיית המו"מ ואת אופן הצגת הנסיבות האישיות של בעל החוב.
למשרדנו ניסיון רב בייצוג לקוחות בהליכי משא ומתן מול נושים, בדגש על התיקים הנחשבים למסובכים יותר בעלי נושים מרובים וסכומי כסף גבוהים.

איחוד תיקים והסדר חובות

חייבים בעלי מספר תיקים בהוצאה לפועל אשר רוצים לסיים עם החובות שלהם ולצאת לדרך חדשה יכולים לבקש להיכנס להליך הנקרא – איחוד תיקים. הליך איחוד תיקים בהוצאה לפועל יכול להקל על החייבים את ההגעה להסדר תשלום חובות נוח שבסופו של דבר יחלץ אותם מהחובות ויאפשר להם לצאת לדרך חדשה נטולת הגבלות.

במקרים רבים, כחלק מהבקשה לבצע איחוד תיקים, יש צורך שרשם ההוצאה לפועל יכריז על החייב כמוגבל באמצעים. הכרזה זו יכולה להיות בעקבות בקשת החייב, או ביוזמתם של בעלי החוב, או מערכת ההוצאה לפועל עצמה. בכל מקרה, לחלופה מי הגוף המבקש את הכרזת החייב כמוגבל באמצעים יש השלכות רבות וחשוב מאוד להיעזר בעו"ד מומחה לענייני הוצאה לפועל אשר ישקול את כל האפשרויות המתאימות לנסיבות החייב ויבחר את החלופה הנכונה ביותר בשבילו.

הגשת הבקשה לאיחוד תיקים הינה תהליך מורכב שתוצאותיו תלויות בין היתר באופן ניסוח הבקשה ובצירוף המסמכים התומכים בה. כמו כן, במקרים מסוימים, עדיף לחייב לפעול בדרך אחרת ולהימנע מבקשת איחוד תיקים. משום כך, לקראת הגשת בקשה לאיחוד תיקים, מומלץ מאוד להיעזר בעורך דין הוצאה לפועל בעל ניסיון רב בתחום, אשר ידע להמליץ לכם על אסטרטגיית הפעולה הנכונה, ינסח את בקשתכם באופן שיגדיל את סיכוייה להתקבל, ויפעל ביעילות לזירוז הטיפול בעניינכם.

למשרדנו ניסיון והתמחות בטיפול בכל הליכי ההוצאה לפועל לרבות איחוד תיקים, ביטול הגבלות ועיקולים, עריכת הסדרי חובות והקטנת צווי תשלומים.

אם נקלעתם לחובות מחלקת הגבייה והוצאה לפועל של משרדנו היא מה שאתם מחפשים. עורכי הדין שלנו יעמדו לצדכם וילחמו על הסרת כל ההגבלות, הסרת החובות ויציאה לדרך כלכלית חדשה ונקיה – בפרק הזמן הקצר ביותר שנוכל להשיג בשבילכם.

כינוס נכסים

במקרים בהם אנו רואים כי בנסיבות החייב הדרך המשפטית הנכונה ליציאה מהחובות הינה כניסה להליך של פשיטת רגל, אנו מלווים את החייבים לתוך ההליך, תוך השגת צו כינוס נכסים עבורם, במטרה להגן על נכסיהם מפני עיקולים במהירות המרבית. עורכי הדין שלנו פועלים קודם כל להשגת צו כינוס בשל העובדה שקבלת צו כינוס לחייב מעכב את כל הליכי הגבייה שהוצאו כנגד החייב.

לצו כינוס הנכסים למעשה שתי מטרות: האחת - הגנה על נכסי החייב מפני הליכים שמופעלים נגדו במסגרת הוצאה לפועל בתיקים פרטניים. השנייה - מניעת הברחת נכסים על ידי החייב לשם התחמקות. לאחר שלב כינוס הנכסים, החייב מוכרז כפושט רגל והוא רשאי להציע לנושיו הצעה להסדר נושים. במידה וההצעה תתקבל על ידי הנושים ותאושר ע"י בית המשפט היא עשויה לקצר את תקופת פשיטת הרגל ולהוביל למתן הפטר לחייב.

להליך זה השלכות רבות, הן חיוביות והן שליליות, על כן אם יש לכם התלבטות בנושא צו כינוס אל תקבלו כל החלטה מבלי להיוועץ עם עו"ד מומחה ממשרדנו אשר יעריך את מצבכם המשפטי ויתווה לכם את הדרך המשפטית האופטימלית עבורכם.

הפטר חובות

צו הפטר הינו צו של בית המשפט המחוזי המסיים למעשה את הליך פשיטת הרגל, מוחק את כל יתרת החובות של החייב, פוטר אותו מהמשך תשלומים לנושים השונים ומאפשר לו לפתוח בחייו דף חדש, נקי מחובות והגבלות.  בנוסף לצו ההפטר הניתן בבית המשפט, קיים מסלול הפטר בהוצאה לפועל המיועד לחייבים מוגבלים באמצעים.

קיימים מספר סוגים של צווי הפטר: הפטר מלא, הפטר מותנה (המותנה לרוב בתשלום סכום מסוים מתוך החוב), הפטר חלקי (לחלק מהנושים) והפטר לאלתר הניתן במצב בו החייב מוכרז כפושט רגל.

השיקולים למתן צו הפטר מביאים בחשבון את נסיבות הצטברות החוב ואת היקפו, את התנהלות החייב לאורך תקופת החוב ואת מצבו הכלכלי הנוכחי של החייב לרבות פוטנציאל ההשתכרות שלו.

הליך קבלת צו הפטר הוא הליך משפטי מורכב, ממושך ורב שלבים. לפני שמתחילים בו חובה להתייעץ עם עורך דין מומחה בדיני הוצאה לפועל, בעל ניסיון בייצוג וליווי חייבים.

למשרדנו אחוז הצלחות גבוה מאוד בקבלת צווי הפטר ללקוחותינו. אם אתם שוקלים לבקש הפטר מהחובות אליהם נקלעתם, או מעוניינים לבדוק האם הדבר אפשרי עבורכם, פנו אלינו ואנו נסייע לכם לקצר את הדרך להתחלה חדשה ונקייה מחובות.

ליווי מלא של חייבים בהליכי פשיטת רגל

חייבים רבים, ובהם אנשים פרטיים ובעלי עסקים וחברות, עלולים למצוא את עצמם במערבולת הולכת וגדלה של חובות הגוררים איתם דאגות, לחצים, עיקולים ומגבלות. במצב קשה ורגיש זה, ההחלטה להכריז על עצמם כפושטי רגל וחדלי פירעון, עשויה במקרים מסוימים להיות הפתרון הנכון אשר ימנע את המשך ההתדרדרות ויאפשר להם לפתוח דף חדש בחייהם.

בנקודה זו, רגע לפני קבלת ההחלטה הגורלית, יש חשיבות רבה לניסיון והמקצועיות של עורך הדין המנהל את ההליך. עורך דין בעל מומחיות בתחום ההוצאה לפועל, יוכל לבדוק האם אכן הליך פשיטת רגל הוא הפתרון המתאים והנכון, ימנע מהחייב לבצע טעויות בלתי הפיכות שיפגעו בסיכויי ההליך, יפעל לזירוז ההליכים ולקבלת ההגנה המשפטית שתאפשר להמשיך לחיות בכבוד בתקופת פשיטת הרגל, ויתווה עבורו את הדרך ליציאה מהירה, ככל שניתן, מהמשבר הכלכלי אליו נקלע.

במהלך השנים סייענו לחייבים רבים להניח את העבר מאחוריהם, להחזיר לעצמם את תחושת הביטחון והחופש  ולצאת לדרך כלכלית חדשה.
אנו מלווים את לקוחותינו, ברגישות רבה, לכל אורך התהליך, מסייעים להם לקבל את ההחלטות הנכונות להם, ומובילים ביד בטוחה את ההליך המשפטי עד תומו, תוך שימת דגש על מזעור הפגיעה באורח חייהם.

Актуальные новости и советы адвоката – подписывайтесь на наш телеграм-канал

Нужна персональная помощь адвоката в Израиле?
Оставьте данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время