היתרונות של נישואי פרגוואי

היתרונות של נישואי פרגוואי

יחודיותם של נישואי פרגוואי נעוצה בכך שנדרשת נוכחות של אחד מבני הזוג בלבד לעריכתם.

נישואי פרגוואי מוכרים על ידי משרד הפנים הישראלי וזו הסיבה שהם פופולריים מאוד בארצנו. כמובן שכרטיס טיסה לאסונסיון, בירת פרגוואי, אינו זול, הוסיפו לכך גם עלות שהייה בבית מלון במשך 3-4 ימים, שזה הזמן שלוקח הטיפול במסמכים. עם זאת, נישואים בפרגוואי הם המוצא היחיד במקרים בהם אחד מבני הזוג לא יכול לעזוב את ישראל. הסיבות ההכי שכיחות לכך הן:

  • לאחד מבני הזוג קיים עיכוב יציאה מהארץ בשל קיום חובות או אגב הליכי גירושין.
  • לאחד מבני הזוג אין אשרת כניסה לישראל והוא שוהה בישראל באופן לא חוקי (כלומר, במידה וייצא מישראל, לא יוכל לחזור ללא אישור מיוחד של משרד הפנים).
  • מצב בריאותי / הריון שאינו מאפשר טיסה במטוס.
  • לבת הזוג הזרה יש ילדים קטינים מנישואים קודמים ובני הזוג מתכוונים להכניסם להליך הסדרת מעמד במשרד הפנים. יצוין, כי על פי נהלים של משרד הפנים, אם בני הזוג אינם נשואים רשמית, אזרח זר אינו לעבור הליך הסדרת מעמד בישראל יחד עם ילדיו מנישואיו הקודמים. הדרך היחידה במקרה כזה היא להתחתן בפרגוואי.

כך או אחרת, נישואי פרגוואי זאת אופציה מועילה ולפעמים היחידה במינה עבור בני זוג מסוימים. אחרי הכל, החיים יכולים לקחת אותנו לסיטואציות שונות.

יתרון נוסף בנישואי פרגוואי הוא מהירות הרישום

אם כל המסמכים ערוכים היטב, לא יהיה עיכוב. לאחר 3-4 ימים ממועד ההגשה ניתן יהיה לחזור לארץ עם תעודת נישואין, המאושרת על פי כל הכללים (כולל אפוסטיל).

בשביל נישואין בפרגוואי אין צורך לחפש עורך דין פרגוואי ולהתכתב עמו בספרדית.

ניתן לפנות אלינו למשרד עורכי דין “קובלנקו-זרנופולסקי” ואנחנו נעזור לכם לעבור את כל התהליך במהירות ובבטחה: נחתים אתכם על ייפויי הכוח הנדרשים ונכין חבילת מסמכים מסודרת להגשה בפרגוואי בידי עורך דין פרגוואי מנוסה שילווה את בן הזוג המגיע לרפגוואי וייצג את בן הזוג שנשאר בישראל על סמך ייפוי כח בעת רישום הנישואין. כמו כן, אנו נספק לכם תמיכה משפטית בהליכי הגשת המסמכים למשרד הפנים בישראל לצורך ההכרה בנישואין שלכם בארץ ונסדיר את מעמדו של בן הזוג הזר הנשוי לישראלי במשרד הפנים.

למשרד עורכי הדין קובלנקו-זרנופולסקי 15 שנות מוניטין ללא רבב בתחום ההגירה ובדיני משפחה בישראל. אם אתם מעוניינים בנישואים בפרגוואי, התקשרו אלינו כבר עכשיו.

03-5077222, 972587577222+ (ווטסאפ), משרדנו נמצא בתל אביב, רח’ מנחם בגין 125 (קריית הממשלה).


Еще статьи по теме:


Актуальные новости и советы адвоката – подписывайтесь на наш телеграм-канал

Нужна персональная помощь адвоката в Израиле?
Оставьте данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время