משפט אזרחי-מסחרישאל עורך דין

משפט אזרחי-מסחרי

  • ניסיון רב בייצוג משפטי וניהול משא ומתן עסקי
  • יעוץ עסקי ליזמים
  • קשרים עסקיים ומשפטיים בינ"ל
  • צוות נרחב ומנוסה של עו"ד
  • יחס אישי
  • פתיחת דלתות לאנשי עסקים במדינות ברית המועצות לשעבר
המחלקה האזרחית-מסחרית של משרדנו מורכבת משורה של עורכי דין עתירי ניסיון וידע מקצועי בתחומים הבאים:

משפט אזרחי - תביעות כספיות
תביעות ייצוגיות
יישוב סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט
תביעות נזיקין ודיני ביטוח
זכויות יוצרים וקניין רוחני
דיני אינטרנט
רישום חברות ועסקים
לווי וייצוג שוטף לחברות ועסקים
סיוע בגיוס משקיעים לפרויקטים שונים

ליווי וייצוג שוטף לחברות ועסקים

כל עסק בכל גודל ובכל תחום חשוף באופן יום יומי לסיכונים כלכליים ומשפטיים שונים, כמו למשל: הפרת חוזים מסחריים וחוזי עבודה (ספקים, קבלנים, עובדים, לקוחות ועוד), סכסוכי שותפים, תביעות כספיות, רשויות מסים, פגיעה בזכויות יוצרים ועוד.

המחלקה האזרחית-מסחרית של משרדנו מלווה חברות ועסקים שונים ומגוונים החל משלב ההקמה ולאורך כל הפעילות העסקית השונה שלהם, מייעוץ וייצוג משפטי בעניינים שוטפים יום יומיים ועד לייצוג משפטי בתביעות כספיות והצהרתיות, ליווי עו"ד בהליכי משא ומתן בעסקאות שונות ועוד.

מניסיוננו הרב, אנו יודעים כי חברות ועסקים הנעזרים בשירותיו של עו"ד המתמחה בדיני המשפט האזרחי מסחרי ומלווים על ידו לאורך הפעילות העסקית שלהם – נוטים לחסוך לעצמם כספים רבים בזכות כך ומקבלים החלטות נבונות יותר בחיי השגרה של העסק שלהם.

עורכי הדין של המחלקה האזרחית-מסחרית שלנו ילמדו את העסק או החברה שלכם, יהפכו להיות לחלק אינטגרלי ממנה ויעזרו לכם להוציא יותר רווחים בפחות כאב ראש באמצעות ההחלטות העסקיות והמשפטיות האופטימליות עבור העסק שלכם.

הייעוץ השוטף שאנו נותנים לעסקים כולל בין היתר:

רישום והקמת חברות, שותפויות ועמותות
ייעוץ משפטי שוטף
עריכת הסכמים לרבות: הסכמי מייסדים, הסכמי שותפות, הסכמי עבודה, הסכמי סודיות והסכמי רכש
ייצוג בהליכים משפטיים בבתי המשפט ובבוררויות
ייצוג בהליכים מול הרשויות השונות

רישום חברות ועסקים

כל מי שחשב על הקמת חברה והחל לבדוק במה זה כרוך, גילה שמדובר בהליך בירוקרטי לא פשוט שדורש מסמכים שונים ממקומות שונים ולוקח לא מעט זמן, אנרגיה וכסף. משרדנו מספק שירות זה ביעילות ובמהירות ללקוחות המשרד  וחוסך את כל הטרחות והטרטורים הכרוכים בפתיחת חברתכם.

לדעתנו לכל אחד מגיעה ההזדמנות לנסות ולממש את הרעיון העסקי שלו. לא מעט נתקלנו ביזמים עסקיים צעירים ולא צעירים אשר לא היה ברשותם כלום מלבד רעיון עסקי ומוטיבציה להגשים אותו. מה שמפריע לאותם יזמים במקרים רבים היא הבירוקרטיה הסבוכה הקשורה בהקמת חברה ו/או עסק ויצירת מסגרת משפטית שתאפשר להפוך את הרעיון למציאותי ולהרוויח ממנו כסף.

עורכי הדין של משרדנו עומדים לצד אותם יזמים ועוזרים להם בליווי משפטי של רישום והקמה של העסק או החברה שלהם, מא' ועד ת', ובמקרים רבים בתוך ימים ספורים בלבד. בכך אנו חוסכים להם את בזבוז זמנם היקר בעניינים בירוקרטיים ודואגים כי כל אשר הם יתעסקו בו – יהיו העסק או החברה החדשה שלהם והדרכים להניב מהן רווחים.

עורכי הדין של המחלקה האזרחית–מסחרית שלנו מתמחים בכל הדרישות השונות לרישום והקמת עסק או חברה, ברשם החברות, ברשויות המסים, רישוי עסקים וכל הגופים השונים שנדרש לקבל את אישורם בטרם מתחילים פעילות עסקית.

לכן, אם החלטתם לקחת את הרעיון שלכם ולהפוך אותו למציאות, עורכי הדין שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם וידאגו לנצל את הידע המקצועי והניסיון הרב שלנו לטובת העסק או החברה החדשה שלכם ולתת לכם את האפשרות להתחיל ולהניע את המנוע החדש שנקרא העסק שלכם בדרך הזריזה והמקצועית ביותר.

סיוע בגיוס משקיעים לפרויקטים שונים

מאות התיקים המשפטיים שמנוהלים במשרדנו הובילו אותנו להכיר אלפי יזמים, משקיעים, מנכ"לים ואנשי מפתח בחברות המובילות במשק העולמי בכלל והישראלי בפרט. ככל שהזמן חלף הבנו כי הקשרים שלנו יכולים לשמש את לקוחותינו בשירותים שונים נוספים מלבד הרובד המשפטי, כגון בעזרה ליזמים להפיכת החלום שלהם למציאות בעזרת איתור משקיעים וגיוס הון למימוש הרעיון/הסטארט אפ העסקי החדש שלהם. בשל עובדה זו וכחלק מהליווי הכולל שאנו מספקים לחברות ועסקים שונים,  אנו עוזרים ללקוחותינו וליזמים שונים לגייס הון במסגרת הפרויקטים שלהם ורוקמים קשרים עסקיים בין יזמים לבין משקיעים פוטנציאליים מרחבי העולם.

משפט אזרחי – מסחרי: תביעות כספיות

תחת הכותרת "תביעות כספיות" ניתן להכניס שורה ארוכה של נושאים שונים ועוולות אזרחיות שונות בגינן ניתן לתבוע כסף בבית משפט: לשון הרע, תביעות נזיקיות, קרי בגין נזק לרכוש או לגוף, כאב וסבל, תביעות חוזיות בגין הפרות הסכם, פיצויים במסגרת יחסי עובד-מעביד, תביעות בגין הפרת זכויות יוצרים – כל אלו הם מובאים רק לשם הדוגמא ומהווים חלק קטן מרשימה ארוכה של עילות משפטיות העשויות להקים זכות תביעה.

המכנה המשותף לכולם הוא עורך הדין המייצג בהליך וההשפעה הכבדה של המקצועיות שלו על תוצאות ההליך. המקצועיות בה ידועים עורכי הדין שלנו נובעת מהפנמה עמוקה וכנה של הגישה לפיה עורך הדין המנהל את ההליך השפעה כבדת משקל על תוצאותיו ולכן אין מקום להתנערות מאחריות או הקלת ראש בכל הליך משפטי כזה או אחר.

ייצוג בהליכים של תובענות אזרחיות כספיות מצריך מצד עורך הדין המייצג בתביעה היכרות מעמיקה עם כל החומר המשפטי המצוי בתיק, שיתוף פעולה עם חוקרים להשגת ראיות שונות, ניהול משא ומתן עם הצד השני בתיק ועוד רבדים שונים ורבים.

משרדנו ניגש לכל תיק משפטי המונח על שולחנו במקצועיות ובמסירות, עורכי הדין שלנו מגבשים אסטרטגיה משפטית אינדיבידואלית לכל תיק ותיק אותו הם מנהלים, תוך התייעצות עם המומחים המובילים בכל תחום ותחום הנוגע לתביעה ותוך חתירה מתמדת לניצחון בתיק והשגת המבוקש בהתאם לאינטרס הלקוח שלנו.

מבחינתנו כל תיק ותביעה הם אתגרים בפני עצמם ואנו מוכנים לקחת על עצמנו כל אתגר משפטי, מורכב ככל שיהיה.

לאורך השנים ייצגנו מאות לקוחות בתביעות כספיות שונות מכוח דינים שונים ובכל הערכאות המשפטיות השונות, החל מבתי הדין המקצועיים (כמו למשל בית הדין לעבודה) ועד לבית המשפט העליון.

אם אתם תובעים או נתבעים בתביעה כספית או נקלעתם לסכסוך משפטי ואתם רוצים לדעת האם עומדת לכם עילת תביעה פנו אלינו עכשיו ואנו מבטיחים לכם את השירות המשפטי המקצועי והמסור ביותר לניהול התביעה שלכם ולהשגת התוצאה האופטימלית בשבילכם.

יישוב סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט

לקוחות רבים פונים אלינו בבקשה נחרצת להגיש בשמם תביעה לבית המשפט. מה שאותם הלקוחות לא לוקחים בחשבון במקרים רבים זה את העומס הכבד בבתי המשפט, העלויות הגבוהות בניהול התביעה והזמן הרב שהיא עלולה להתנהל בבית המשפט עד למתן פסק הדין.

לכן אנו מסבירים ללקוחותינו השונים כי לא בכל המקרים צריך לרוץ לבית המשפט בשביל לפתור סכסוכים כאלו או אחרים, במקרים רבים קיימות מערכות מקבילות לבית המשפט אשר נועדו לפתור את הסכסוכים השונים כגון הליך גישור או בוררות.

הליכים אלו מתגלים במקרים רבים כיעילים וזולים יותר, נגישים ומהירים יותר ובהתאם לסוג הסכסוך אנו שוקלים להפנות את לקוחותינו ליישב את הסכסוך המשפטי שלהם מחוץ לכותלי בית המשפט, כמובן בליווי צמוד של עורך דין ממשרדנו.

בוררות

בכל הקשור להליך הבוררות, החוק בישראל מאפשר לבעלי הדין לגשת להליך זה ולקבל את פסק הדין של הבורר כפסק דין מחייב לכל דבר ועניין. הליך הבוררות דורש ידע מקצועי שונה מצד עורך הדין המייצג בהליך, שכן סדרי הדין ואופי ההליך שונים מהותית מאלו החלים בהליכים המתקיימים בבית המשפט.

המחלקה האזרחית-מסחרית של משרדנו בוחנת כל תיק ותיק לגופו ובמקרים בהם מגיעים למסקנה שהליך הבוררות יוביל לתוצאה טובה יותר ללקוח אנו מגבשים אסטרטגיה משפטית ומנהלים את ההליך מול הבורר עד להשגת התוצאה הנדרשת בתיק.

גישור

הליך הגישור הוא כלי מעשי להכרעת מחלוקות בין בעלי דין על דרך הפשרה. אנו מאמינים כי ישנם מקרים בהם לפני שמכריזים על מלחמה ראוי להושיט יד לשלום ולנסות להגיע לפתרון שירצה את כל הצדדים במחלוקת. עניין זה מתגלה לפעמים כאפשרי ובר יישום ולפעמים לא. הכל תלוי בנסיבות הספציפיות של התיק ומידת מעורבותם האמוציונלית של שני הצדדים.

גם בהליך גישור קיימת חשיבות רבה להיות מיוצגים על ידי עורך דין מקצועי ומנוסה שיטען בפני המגשר בשמכם, יציג לו את המסגרת המשפטית הנכונה למקרה וישיג את הפשרה שתבטא את הרצונות של הלקוח ככל הניתן.

זכויות יוצרים וקניין רוחני

הזכות לקניין נחשבת לזכות יסודית במדינת ישראל אשר מעמדה וחשיבותה גבוהים מזכויות רבות אחרות. במסגרת המונח "קניין" נכלל גם הרכוש הפיזי שלנו: הדירה שלנו למשל, כמו כן גם הקניין הלא מוחשי שלנו: למשל שיר שכתבתי הוא גם הקניין הרוחני שלי.

תחת תביעות הנוגעות לקניין רוחני וזכויות יוצרים נכללים תחומים משפטיים שונים, ביניהם: סימני מסחר שונים, זכויות יוצרים, עוולות מסחריות (כמו למשל גניבה של סלוגן מעסק אחד לאחר), סודות מסחריים, יצירות אומנות ועוד. תחום הקניין הרוחני דורש ידע משפטי רב ומצריך התמחות נפרדת מצד עורך הדין המייצג בהליך בשל הקשיים השונים אשר מוצפים בתיקים מסוג זה. החל משאלת הבעלות על הקניין הרוחני ועד לשאלת מהו גובה הפיצוי בגין הפרת זכויות יוצרים.

 

המחלקה האזרחית מסחרית של משרדנו מתמחה בין היתר בניהול תיקי פגיעה בקניין רוחני ואם לדעתכם גנבו לכם את הקניין הרוחני שלכם או אם אתם נתבעים בתיק מסוג זה – פנו אלינו עכשיו ועורכי הדין שלנו יספקו לכם את הטיפול המשפטי הנדרש.

דיני אינטרנט

אין זה סוד שבעולם בו אנו חיים מי שאין לו פרופיל ברשת חברתית כזאת או אחרת – הוא פשוט לא קיים. בשל כך נוצר מצב שהשיח הציבורי מתרחש ברובו דווקא ברחבי האינטרנט ולא כמו פעם – במדיה המסורתית. תופעה זו יצרה תחום משפטי יחסית חדש הנקרא דיני אינטרנט, תחום זה כולל בתוכו את כל הסכסוכים המשפטיים והמסגרות המשפטיות שנוצרים כתוצאה מפעילויות של אנשים ברחבי הדיגיטל, למשל: פגיעה של זכויות יוצרים באינטרנט (ראו נושא קניין רוחני), פגיעה בפרטיות, שיתוף תכנים פוגעניים על אדם, עוולת לשון הרע, חופש הביטוי ופגיעה בו, סכסוכים כתוצאה מסחר אלקטרוני, ניסוח תקנונים לאתרי אינטרנט, פעילויות שיווקיות ועוד. ייצוג בתביעות הכרוכות בדיני האינטרנט מצריך ידע מקצועי הנוגע הן למישור הטכנולוגי של איך למעשה הדברים עובדים באינטרנט והן למישור המשפטי של איך הפעילות האינטרנטית מתקבלת בבית המשפט. המחלקה האזרחית מסחרית של משרדנו מטפלת בתביעות דיני האינטרנט מימיו הראשונים של תחום זה ומייצגת תובעים ונתבעים בתביעות שונות בענייני אינטרנט. החשיבה היצירתית בשילוב עם הידע הטכנולוגי הנדרש והניסיון בניהול תיקים מסוג זה הובילו את עורכי הדין שלנו למקצועיות גבוהה וכתוצאה מכך להצלחות רבות בתחום זה.

לאורך השנים משרדנו טיפל ומטפל בתביעות וסוגיות שונות הנוגעות לדיני האינטרנט, ביניהן:

עריכת תקנוני שימוש לאתרי אינטרנט, אתרי מסחר אלקטרוני ואפליקציות
הגנה מפני חוק הספאם
חוק הגנת הפרטיות ותקנות ה- GDPR
ייעוץ וייצוג בנושאי קניין רוחני, זכויות יוצרים ושימוש בסימני מסחר
ייעוץ וייצוג בתחום לשון הרע והוצאת דיבה באינטרנט
הונאות אינטרנט
ייעוץ וייצוג משפטי של אתרי מסחר אלקטרוני
אנו יודעים שהעולם מתקדם בצעדי ענק לעבר עידן טכנולוגי המבוסס על וירטואליזציה מלאה של כל התחומים השונים של חיינו ולכן אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים להוביל את המחלקה האזרחית מסחרית שלנו להיות המובילה בישראל בעולם דיני האינטרנט. ההבנה וההכרה בחשיבות של דיני האינטרנט מובילה את עורכי הדין שלנו פעם אחר פעם לנצח תביעות הכרוכות בתחום זה למען לקוחותינו.

כמו כן משרדנו מעניק ליווי שוטף לעסקים וחברות שכל פעילותם מתקיימת באינטרנט, כולל יצירת התקנונים הנדרשים למשתמשים, הנגשה מלאה של אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות כנדרש על פי החוק, ניסוח חוזים אחידים ללקוחות החברה הרוכשים את מוצריה באינטרנט ועוד.

Актуальные новости и советы адвоката – подписывайтесь на наш телеграм-канал

Нужна персональная помощь адвоката в Израиле?
Оставьте данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время