שירותי נוטריוןשאל עורך דין

שירותי נוטריון

  • זמינות מיידית
  • שירות נוטריון אקספרס
  • ניסוי רב שנים בתרגום ואימות מסמכים
  • הוצאת מסמכים ממדינת ברית המועצות לשעבר ומדינות נוספות
  • יחס אישי לכל לקוח
נוטריון הוא עורך דין בעל ותק של לפחות 10 שנים אשר עמד בדרישות החוק וקיבל רישיון נוטריוני. נוטריון מוסמך לאמת חתימות ותרגומים של מסמכים ותעודות וכן לערוך מסמכים משפטיים שונים. שירותי נוטריון נדרשים בהליכים שונים, ביניהם: בקשות מעמד ואזרחות בארץ ובחו"ל, רישום ללימודים גבוהים בחו"ל, נישואין וגירושין, עריכת צוואות, עסקאות מכר דירות, התקשרויות חוזיות ועוד.


בכל הנוגע לשירותים נוטריוניים למשרדנו יתרון ייחודי על נוטריונים אחרים המתבטא בכך שמשרדנו מתמחה לא רק באימות ועריכת מסמכים נוטריוניים אלא בתחומי משפט מגוונים שונים, לרבות תחום דיני ההגירה ודינים הזרים. מה שזה אומר בפועל הוא שלא רק שנערוך ונאמת את המסמכים הנדרשים לכם, אלא גם נדריך ונייעץ לכם אילו מסמכים בדיוק עליכם לאמת, מול איזה משרד או גורם ממשלתי, מאיפה להשיג אותם ואיך למנוע סיבוכים בירוקרטיים וטרטורים בשל אי-הכרה של רשויות במסמכים שאומתו באופן הלא נכון. במידת הצורך אנו גם נפנה בשמכם לגורם הנדרש ונדאג להגעת המסמך ליעדו ערוך ומאומת כנדרש.


אנו מספקים ללקוחותינו שירות נגיש. מיקומו המרכזי של משרדנו בלב ליבה העסקית של תל אביב מאפשר ללקוחותינו גישה נוחה אלינו (כ-5 דקות הליכה מתחנת רכבת "השלום" או מתחנות האוטובוס הצמודות לקניון עזריאלי ,תל אביב) ושעות הפעילות של משרדנו (בימים א'-ה' מ-9:00 עד 19:00) מאפשרות גם הן לפנות בנוחות לקבלת שירותי נוטריון המסופקים ע"י משרדנו.אם נדרשתם לאימות או תרגום נוטריוני משרדנו מעניק ללקוחותיו שירות נוטריון אקספרס: לפיו אנו מתחייבים לספק את המסמכים הנדרשים בתוך 24 שעות מרגע קבלתם במשרדנו.
מחלקת שירותי הנוטריון שלנו תעמוד לרשותכם בעניינים הבאים:


- תרגום נוטריוני של מסמכים
- אימות ועריכה של ייפוי כוח נוטריונים
- אישורי אפוסטיל
- צוואות נוטריוניות
- אישור נוטריוני ליציאה מהארץ עם קטין
- איתור וחיפוש מסמכים במדינות אירופה ובבריה"מ לשעבר

תרגום נוטריוני של מסמכים

תרגום נוטריוני הינו תרגום של מסמך, טקסט או תעודה המאושר על ידי נוטריון. משרדנו מעניק שירותי תרגום נוטריוני במרבית השפות ולצוות המשרד ניסיון רב בתרגום תעודות, חוזרים, הסכמים, אישורים והחלטות בית משפט. הייחודיות של משרדנו בתרגומים נוטריוניים מתבטאת בזמן האספקה המהיר אליו אנו מתחייבים – 24 שעות בלבד והמסמך מוכן.

אימות ועריכה של ייפוי כוח נוטריונים

ייפויי כוח נוטריונים הינם ייפוי כוח המחויבים באישור של נוטריון בשל חשיבותם או בשל היקף השלכותיהם הכלכליות. עבור הרשויות, חתימתו של הנוטריון מהווה ראיה לכך שהמסמך והחתימות שעל גביו הם אותנטיים ואמינים. לפני החתימה על ייפוי כוח נוטריוני יוודא הנוטריון שהמסמך ערוך כהלכה מבחינה משפטית, שהצדדים החתומים עליו מבינים את משמעות וכי הם כשירים מבחינה משפטית.
אם נדרשתם לערוך ייפוי כוח נוטריוני פנו למשרדנו עכשיו ומחלקת שירותי הנוטריון שלנו תדאג לספק לכם את הנדרש בפרק זמן של 24 שעות בלבד מרגע הגעתכם למשרדנו.

אישורי אפוסטיל

אם ביקשו מכם לאשר מסמך כלשהו בחותמת אפוסטיל סביר להניח שאתם עומדים בהליך משפטי הקשור ל-2 מדינות. מטרת חותמת האפוסטיל היא לתת תוקף משפטי למסמכים זרים במדינה אחרת למדינה בה נדרשים המסמכים. חותמת אפוסטיל נדרשת לרוב במקרים הבאים: אימות למסמכים ציבוריים, לרבות תעודות פטירה/נישואין/מצב אישי/אישורי לימודים, תעודות רפואיות ועוד.
קיימים שני סוגי אפוסטיל כאשר האחד ניתן בבתי המשפט בארץ (על החלטות שיפוטיות, אישורים נוטריוניים) והאחר – במשרדי הממשלה דוגמת משרד החוץ, משרד המשפטים ומשרד הבריאות בירושלים. מחלקת שירותי הנוטריון שלנו דואגת להחתים את המסמכים בחותמת אפוסטיל בשביל הלקוחות שלנו. בפנייה למשרדנו תוכלו ליהנות משירות שליחות אקספרס לפיו המסמך ייחתם בחותמת אפוסטיל בירושלים/בבתי המשפט באחריותנו המלאה ויתורגם לשפה אחרת תוך אימות נוטריוני, זאת מבלי שתצטרכו לנסוע לירושלים או לעמוד בתורים מייגעים.
אם נדרשתם לאמת מסמך כלשהו בחותמת אפוסטיל - פנו אלינו עכשיו ומחלקת שירותי הנוטריון שלנו תעמוד לשירותכם.

צוואות נוטריוניות

על חשיבות עריכת צוואה אפשר לכתוב ספר שלם. מי שמותיר אחרי מותו צוואה מסודרת וערוכה כדין, חוסך ליורשיו עוגמת נפש רבה וסכסוכים מיותרים. בישראל ישנן מספר דרכים לפיהן ניתן לערוך צוואה, כאשר אחת מהן היא צוואה בפני נוטריון.
לעניין אישור צוואה, סמכויותיו של הנוטריון הינן זהות לסמכויותיו של שופט, ואישורו מהווה ראיה מספקת לכל הליך משפטי באשר הוא. המשמעות היא שעריכת צוואה נוטריונית מייתרת את הצורך בנוכחות שני עדים ומגדילה את סיכוי הוצאת הצוואה אל הפועל באמצעות צו קיום צוואה ומקטינה את הסיכויים להתנגד לה, כמובן רק במידה שהנוטריון מקצועי ויודע לערוך את הצוואה כנדרש על פי החוק.
צוואה נוטריונית יכולה להיערך בעל פה או בכתב. כשהצוואה נמסרת בעל פה, הנוטריון רושם את דברי המצווה ומקריאם בפניו.
אם החלטתם לערוך צוואה נוטריונית, בפנייה אלינו תוכלו להיפגש עם נוטריון במשרדנו, או אם אין באפשרותכם להגיע אנו מספקים שירותי נוטריוני עד הבית לפיו אחד מהנוטריונים המוסמכים שלנו יגיעו עד אליכם וידאגו לערוך את הצוואה כנדרש במקום בו תבחרו. אנו עומדים לשירותכם גם באותם מקרים המורכבים בהם המצווה מאושפז בבית חולים או נמצא על ערש דווי. הנוטריון שלנו יגיע לבית חולים ואף ידאג לקבלת חוות דעת רפואית, על פיה המצווה נמצא כשיר מבחינה קוגניטיבית לחתום על הצוואה, בהתאם לצורך.

אישור נוטריוני ליציאת קטין לחו"ל

בשל החשש לחטיפת ילדים כל יציאה של קטין מתחומי מדינה ישראל, שלא בליווי הוריו או אפוטרופסיו החוקיים, מצריכה אישור נוטריוני או אישור קונסולרי המפרט את פרטי הקטין, פרטי המלווים אותו, פרטי הנסיעה - תאריך יציאה, תאריך חזרה משוער ויעד, וכן את פרטיהם של נותני האישור.
בכדי להכין מסמך זה, ולאמת את חתימת הורי הקטין עליו, יש לפנות לנוטריון ולהתייצב בפניו עם תעודת זהות או דרכון. בכדי להימנע מבעיות העלולות להתגלות בזמן ניסיון מעבר הגבול עם הקטין, כדאי לערוך אישור זה רק אצל נוטריון מומחה אשר יודע לערוך את האישור כך שימלא אחר הדרישות הבינלאומיות.
מתכננים לצאת מישראל עם קטין? פנו אלינו ואנו נעזור לכם להנפיק אישור להוצאת קטין לחו"ל ונדאג כי לא תיתקלו בשום בעיה או סיבוך בירוקרטי במעברי הגבול או במדינה אליה אתם טסים עם הקטין.

חיפוש מסמכים במדינות אירופה ובריה"מ לשעבר

כחלק מתהליך קבלת אזרחות אירופאית וגם לצרכים רבים אחרים עולה הצורך לאתר מסמכים ותעודות שהוצאו במדינות שונות, לפני עשרות שנים, ושההעתקים שלהם מצויים בארכיונים שונים ברחבי אירופה וברה"מ לשעבר.
בזכות הקשרים הרבים של משרדנו עם גורמים משפטיים במדינות אירופה ובמדינות בריה"מ לשעבר, והודות לניסיוננו הרב בעבודה מול הרשויות במדינות אלו, לנו היכולת, הידע והניסיון לסייע לכם בכל עניין הנוגע לאיתור מסמכים ותעודות, הנפקת אפוסטיל ועוד.

Актуальные новости и советы адвоката – подписывайтесь на наш телеграм-канал

Нужна персональная помощь адвоката в Израиле?
Оставьте данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время