משפט אזרחישאל עורך דין

משפט אזרחי

  • טיפול מהיר להשגת הפיצוי המקסימלי
  • שיעורי הצלחה גבוהים
  • בניית אסטרטגיה המובילה להצלחה בכל תיק
  • העמדת טובת הלקוח בראש סדר עדיפויות
  • מתן יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך
בעולם המשפט תביעות נזיקין נחלקות לתתי נושאים רבים המשתנים בהתאם לסוג הנתבע (אזרח פרטי / מעסיק / מועצה עירונית ועוד סוגים רבים), הסיבה לנזק (אירוע נפילה / הפרת חוזה / קריסת עץ / נשיכת כלב / הפרה של הוראה חוקית ועוד), סוג הפיצוי והגובה שלו (הפיצוי ברוב התביעות הוא אמנם כספי, אך ישנן תביעות בהן נתבעים סעדים הצהרתיים ולא כספיים – כמו למשל תביעות בהן התובע מבקש מבית המשפט להחזיר מצב מסוים לקדמותו או לקבל התנצלות בגין התנהגות מסוימת של הנתבע ועוד).

בתביעות נזיקין קיימת חשיבות רבה לניסיון הקודם של עורך הדין בניהול תביעות מסוג זה ובידע המקצועי שלו. זאת בשל העובדה שבתביעות מסוג אלו נדונות ברוב המקרים שאלות משפטיות רבות בהן קיימת מחלוקת, למשל: שאלת האחריות (רוב הנתבעים טוענים שהם בכלל לא אחראים לנזק שנגרם), גובה הפיצוי וראשיי הנזק הנתבעים (כמה כסף? עבור מה?), שאלת האם קיים אשם תורם מצד התובע או לא (בדרך כלל נתבע יטען שהתנהגות מסוימת של התובע תרמה לנזק ולכן יש לקזז את חלקו מהסכום הנתבע) ועוד.

מחלקת דיני הנזיקין של משרדנו הצליחה להשיג ללקוחותינו השונים פיצויים גבוהים ומכובדים, שהובילו אף לכדי יצירת תקדימים משפטיים בתחומים מסוימים. אנו מתמחים בניהול וייצוג בתביעות נזיקיות שונות – הן מול אנשים פרטיים והן מול רשויות ממשלה ומועצות עירוניות.

הדוגמאות לתביעות הן רבות.
להלן כמה מהמצבים בהם ניתן לתבוע פיצוי בגין נזק:

פיצוי בגין נשיכת כלב: החוק בישראל מחמיר עם בעלי כלבים וקובע כי הם אחראיים לכל מעשה נשיכה או פגיעה שנגרמה מהתנהגותו של כלבם ובתי המשפט פוסקים פיצויים גבוהים במידה וההליך מנוהל על ידי עורך דין מקצועי שיודע לעמוד על רכיבי הנזק כראוי.
תביעת פיצויים נגד מועצה מקומית: במקרים שונים כגון: בור בכביש שהוביל לתאונת דרכים ו/או נזק לרכוש, אבן מדרכה שבורה שגרמה לנפילה ולנזקי גוף, עץ שקרס על רכב, מחדלים שונים ועוד. החוק בישראל מטיל אחריות על המועצה המקומית ומעמיד זכות לקבלת פיצויים אם יוכח כי היא התרשלה וגרמה לנזק. לאורך השנים טיפלנו בעשרות מקרים שונים בהם השגנו פיצויים גבוהים ללקוחות שנפגעו ממקרים שונים כגון אלו ואנו יודעים לנהל תביעות מסוג זה בדרך המקצועית והזריזה ביותר.
עוולת רשלנות והפרת חובה חקוקה: החוק בישראל אוסר מעשים מסוימים במקרים מסוימים על אנשים מסוימים, נשמע מסובך? למעשה זה פשוט – בהרבה מקרים מגיע לכם פיצוי בשל העובדה שמישהו פעל שלא על פי החוק או פשוט התרשל בדרך הפעולה שלו אך אתם פשוט לא יודעים זאת, לכן אם יש לכם ספק כלשהו אם מגיע לכם פיצוי בגין אירוע מסוים או התנהגות מסוימת שחוויתם בה נגרם לכם נזק מכל סוג – אל תהססו ופנו אלינו לבדיקה של פרטי המקרה והערכת הסיכויים לקבלת פיצוי בגינו.
דגש חשוב בענייני נזיקין הוא לפנות לעורך דין סמוך ככל הניתן למועד האירוע, ככל שעורך הדין יהיה מעורב בהליך מוקדם יותר הוא יוכל לדאוג שתקבלו את הפיצוי הגבוה ביותר שמגיע לכם. זאת בשל העובדה כי עורך הדין יוכל להפנות אתכם לגורמים המקצועיים הנכונים וישיג מבעוד מועד את הראיות הנדרשות להוכחת הנזק שנגרם לכם. בכך תבטיחו לעצמכם לקבל את הפיצוי המקסימלי המגיע לכם בזמן המינימלי ועם כמה שפחות כאבי ראש וטרטורים.

עורך דין ביטוח לאומי

לאחר שנים רבות של ניסיון בעבודה משפטית ובייצוג לקוחות מול המוסד לביטוח לאומי, הבנו כי קיים צורך אמיתי להעניק מענה משפטי הולם ומקצועי אשר יגן על האינטרס של לקוחות המתמודדים עם אחד מהמוסדות הקשים, המכעיסים והבירוקרטיים ביותר במדינת ישראל – המוסד לביטוח לאומי.

למעשה זו היא הסיבה להקמתה של מחלקת הנזיקין והביטוח הלאומי של משרד עו"ד קובלנקו זרנופולסקי – מחלקה המורכבת משורה של עורכי דין מקצוענים בתחומם, עם ניסיון רב שנים בניהול תביעות מול המוסד לביטוח הלאומי, הצלחות רבות ומכנה משותף אחד – לוחמה כנה, עיקשת וחסרת פשרות למען כל אזרח במדינת ישראל אשר נפגע מהביטוח הלאומי או אשר עומד מולו חסר אונים ללא הידע המקצועי הנדרש לשם השגת המטרה לשמה הוא הגיע.

כיום מחלקת דיני הנזיקין והביטוח הלאומי של משרדנו מייצגת לקוחות בתביעות ובהליכים משפטיים מול המוסד לביטוח לאומי, על כל סוגיהם. עורכי הדין שלנו, בהובלתם של מייסדי המשרד - עו"ד אלכס זרנופולסקי ועו"ד אלכסיי קובלנקו, מונחים ומחויבים למטרות לקוחותינו תוך דגילה במדיניות גלויה לסיים כל תיק בתוצאה האופטימלית ביותר עבור הלקוח ובזמן הקצר המתאפשר בנסיבות המקרה.

נוסחה זו היא שהובילה אותנו להיות לאחד המשרדים הבולטים בתביעות ביטוח לאומי ובזכות כך אנו מייצגים היום מאות אזרחים ישראלים מכל רחבי הארץ.

אם אחד מהמקרים או מהנושאים המפורטים בשורות הבאות נוגעים בסיפור שלכם – אנו קוראים לכם כבר כאן, ומיד, אל תקלו ראש בכל הנוגע למה שמגיע לכם, ממשו את זכויותיכם הרפואיות והסוציאליות ופנו למשרדנו לשם בדיקה והערכת מצבכם המשפטי ואפשרות זכאותכם לקצבאות או אחוזי נכות מהביטוח הלאומי.

תחומי אחריות

הגשת תביעות למימוש זכויות נכים – קבלת קצבאות ומענקים
ייצוג בוועדות רפואיות וערעורים על החלטות הוועדה
תאונות עבודה
תביעות אבדן כושר עבודה
קצבת נכות
קצבת זקנה
קצבת ניידות
קצבאות מיוחדות

תאונות עבודה

תחת ההגדרה תאונות עבודה נכללים מקרים רבים ושונים. מניסיוננו אנשים רבים לא יודעים כי מקרה מסוים בו נפגעו עלול להיכלל בהגדרה של "תאונת עבודה" וכתוצאה מכך להקים להם זכאות לקבלת תשלומים שונים בגין הפגיעה. כך למשל: פגיעות בדרך למקום העבודה, במהלך הפסקה מהעבודה, התקף לב או שבץ מוחי אשר נגרמו מאירוע או מאמץ חריגים במהלך העבודה ומקרים נוספים. נפגע בתאונת עבודה זכאי לקבל תשלומים שונים, ביניהם: דמי פגיעה, מענק, קצבה, החזר עבור חופשת מחלה ועוד.

בתאונות עבודה המוסד לביטוח לאומי דורש שורה ארוכה של מסמכים וראיות לשם קבלת התשלומים המגיעים לנפגע. קיימת חשיבות רבה לניהול נכון של כל צעד בהליך מול המוסד לשם הבטחת קבלת מלוא הזכויות והתשלומים המגיעים לכם על פי דין.

תביעות נכות: זכאות לנכות כללית קמה לתושבי ישראל בגירים אשר בעקבות ליקוי גופני, שכלי או נפשי אינם מסוגלים להשתכר כלל או לפחות להשתכר בסכום השווה ערך לרבע מהשכר הממוצע במשק – זכאים לקצבת נכות כללית באם יוכיחו את כל התנאים והמסמכים הנדרשים בביטוח הלאומי. מדובר בהליך לא פשוט בו דוגל הביטוח הלאומי במדיניות מצומצמת ומקשה, כל אחוז שיקבע לטובתכם או לרעתכם עלול להשפיע מאוד על עתידכם הכלכלי וחשוב להיות מיוצגים על ידי עורך דין מקצועי בעל ניסיון בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי.

ייצוג בוועדות רפואיות והגשת עררים

בראש ובראשונה - חשוב להדגיש - רק בעל רישיון עריכת דין מוסמך לייצג לקוחות בפני הוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי. לכן, במידה והנכם נדרשים להגיע לדיון בפני וועדה רפואית עשו זאת אך ורק באמצעות עו"ד מומחה לענייני ביטוח לאומי.

מעמד דיון בפני אחת הוועדות של הביטוח הלאומי הינו מלחיץ וקשה עבור אנשים. חברי הוועדה נוטים לחקור את המבקשים ולאמת אותם מול עובדות רבות ובמקרים רבים אנשים נוטים לשכוח את התשובות מפאת הלחץ והקושי בו הם נמצאים באותו רגע. לכן חשוב לא לעשות טעויות ולהגיע לוועדה מוכנים מבעוד מועד עם עו"ד מומחה המכיר את כל החומר המשפטי בתיק ויודע להשיג את התוצאה האופטימלית עבורכם.

אם פניתם באופן עצמאי לביטוח הלאומי ובקשתכם סורבה – דעו כי עומדת לכם זכות ערר כנגד ההחלטה בפני הוועדה הרלוונטית לאותה בקשה. במוסד לביטוח לאומי עובדות וועדות עררים בנושאים שונים, משרדנו מייצג לקוחות בוועדות אלו ולאורך השנים הצלחנו להפוך מאות החלטות וסירובים של המוסד לביטוח לאומי.

בין תחומי העיסוק של מחלקת דיני הנזיקין והביטוח הלאומי של משרדנו תמצאו את כל הנושאים הרבים הקשורים לדיני ביטוח לאומי. אם הנכם זכאים או מתלבטים בנושא זכאותכם לקבלת קצבה, מענק או דמי פיצוי – פנו אלינו עכשיו וצוות עורכי הדין של מחלקת הנזיקין והביטוח הלאומי של משרדנו תשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את השירות המשפטי המקצועי והמסור ביותר.

Актуальные новости и советы адвоката – подписывайтесь на наш телеграм-канал

Нужна персональная помощь адвоката в Израиле?
Оставьте данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время